آیا راه اندازی وب سایت واقعا به فروش کمک می کند

s_240_200_16777215_00_http___forsatnet.ir_images_admin12_630-11-1b.jpg آیا راه اندازی وب سایت واقعا به فروش کمک می کند / تبلیغ کسب وکارتان را در دست بگیرید.

در دنیای دیجیتالی امروز، راه اندازی وب سایت راهی فوق العاده برای ارتقای برند به شمار می رود، اما آیا این روش واقعا به افزایش فروش  کمک خواهد کرد؟ آیا روزهایی را به خاطر دارید که فرآیند فروش محصولات در تبلیغات گسترده تلویزیونی خلاصه می شد؟ این روش عمومی، در دنیای دیجیتالی این روزها با تلفیق و استفاده از داده هایی که استراتژیک تر هستند و به وجود آمدن کمپین های تبلیغاتی نقشی کمرنگ تر پیدا کرده و دیگر منحصر به تبلیغات تلویزیونی نیست.

 

به هر حال نکته قابل توجه این است که چگونه برندها روش های قدیمی فروش و تکنیک های بازاریابی را در دنیای امروز جایگزین کرده اند و چه رازی در پس این تغییرات نهفته است. سوالی که در این میان مطرح می شود این است که چگونه وب سایت تان می تواند فروش تان را افزایش دهد؟ جالب است بدانید امروزه راه اندازی وب سایت های تبلیغاتی یکی از کلیدی ترین ابزارهای فروش در دنیا به شمار می رود.

 

نه تنها یک سایت می تواند برای گسترش و ادامه کار کسب وکارهای کوچک مقرون به صرفه تر باشد، بلکه سطوح بالاتری از تعامل را رقم می زند، به طوری که تخمین زده می شود آمار فروش به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. چنین ابزاری صاحب هر کسب وکاری را بدون توجه به بزرگ یا کوچک بودن حوزه فعالیت یا ماهیت ماجراجویی  اش به خود جلب می کند. در این میان آنچه اهمیت دارد، طرح ریزی ساختاری منظم برای سایت و رعایت نکاتی است که می تواند در هرچه بیشتر گسترده شدن برندتان نقش داشته باشد.

ساختن یک اجتماع

بیایید با حقایق مواجه شویم؛ موفقیت بلندمدت به فروش محصولات به مشتریان وفادار و تکرار آن بستگی دارد. بدون این دو مورد، کسب وکارتان وارد چرخه کوتاه مدت موفقیت خواهد شد که دیگر نمی تواند تکرار شود، فرقی هم نمی کند که چقدر محصولات تان خلاقانه باشد یا به چه میزان موردنیاز مردم باشد، بدون مشتریان وفادار موفقیت درازمدت نخواهد بود. اگر می خواهید وفاداری مشتریان را نسبت به برندتان گسترش دهید و آنها را از مصرف کننده صرف به اجتماعی از دنبال کنندگان تان تبدیل کنید، وبلاگ تان ابزاری تاثیرگذار و قدرتمند خواهد بود.

با انتشار مرتب و دقیق محتوا، می توانید خوانندگان را درگیر سطحی عمیق تر از مصرف کننده بودن کرده و ارتباطی عاطفی بین آنها و یک برند فراگیر ایجاد کنید. در عین حال اگر می خواهید چنین کاری را به طور موثر انجام دهید، باید از سایت تان به عنوان وسیله ای مستقیم برای فروش محصولات تان استفاده نکنید. برعکس، از تمام مزایای این پلتفرم برای افزودن ارزش  و دانش استفاده کنید، در حالی که توضیحاتی نیز درباره اینکه چگونه محصولات تان ساخته می شود و چه افرادی در پس آن قرار دارند، می دهید. حتی می توانید از مشتری های وفادارتان بخواهید تا به عنوان یک عامل انسانی برندتان را دائما به خریداران معرفی کنند و از این طریق در وبلاگ تان سهیم شوند.

در حالی که استفاده از کلمه اجتماع ممکن است برای بازاریابان به نوعی شعار تبدیل شده باشد، اما واقعا می تواند در یک سایت تبلیغاتی ایجاد شده و به کار گرفته شود. در واقع سایت کسب وکارتان را می توانید به منبعی مطمئن برای مشتریان تان تبدیل کنید.

تمرکز روی المان های تکنیکال

در حالی که ایده اولیه راه اندازی وب سایت ارائه کسب وکار و معرفی محصولات تان، تبلیغاتی است، اما اهمیت اجرای آن نباید به دست فراموشی سپرده شود. در واقع، حتی بهترین ایده های جهان هم می توانند با شکست مواجه شوند، اگر در اجرا ضعیف عمل کنند و همین مسئله به ویژه در رابطه با وب سایت تبلیغاتی نیز صدق می کند. نخستین نکته ای که باید در این زمینه موردتوجه قرار بگیرد ارتباط مطالب و محتوای تان است که باید منعکس کننده تخصص  و صنعتی باشد که در آن فعالیت می کنید. اهمیت محتوا زمانی مشخص می شود که گوگل جایگاهی را به کیفیت وب سایت تان در بین صفحاتش اختصاص دهد.

در مورد سایت تان هم مهم است که المان های تکنیکال را رعایت کنید تا پلتفرم تان را هم در موتورهای جست وجوی اینترنتی و هم از نظر تعداد بازدیدکنندگان ارتقا دهید. علاوه بر این میزان محتوای سایت تان نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. مطالعات متعدد نشان داده بین تعداد کلمات و رنکینگ موتورهای جست وجو برای صفحات خاص ارتباطاتی وجود دارد.

نتیجه یکی از جدیدترین مطالعات که تقریبا یک میلیون نتیجه جست وجو را در گوگل تحلیل کرده این است که طول محتوای صفحاتی که این موتور جست وجو در نخستین صفحه اش به نمایش می گذارد، 1890 کلمه است. نتیجه این تحقیق در ارتباط با وب سایت شما به این معنا است که محتواهای طولانی تر و با جزییات بیشتر امکان دیده شدن برندتان را به صورت آنلاین محتمل تر می سازند.

با شرح کامل موضوعات و بیان جزییات، تعداد کلمات سازماندهی شده و رعایت دستور زبان مناسب و. . . می توانید وب سایتی داشته باشید که عملکرد خوبی هم در موتورهای جست وجو و هم در نظر مصرف کنندگان و مقابل چشم بازدیدکنندگان دارد.

آگاه کردن مشتریان

پیش از این به این حقیقت اشاره کردیم که یک وب سایت تبلیغاتی نباید به عنوان ابزاری برای فروش مستقیم محصولات مورد استفاده قرار بگیرد، بلکه باید فراتر از آن باشد و به عنوان یک منبع علمی برای آگاهی هرچه بیشتر درباره برند، محصول و کسب وکارتان محسوب شود. در واقع وب سایت تان یک منبع مهم آگاهی دهنده باید باشد نه اینکه محصولی را به طور مستقیم در آن به فروش برسانید. اشتباه نکنید و این نکته را به خاطر داشته باشید که یک وب سایت آگاهی دهنده با مطالب مفید می تواند زندگی روزمره مشتریان تان را بسیار ارزشمندتر کند.

نکته اساسی اینجاست که باید هم بینش محصول محور و هم اطلاعاتی گسترده تر درباره صنعت مربوطه ارائه دهید تا سایت تان با محتوایی که دارد به منبعی مورداطمینان در میان سایرین تبدیل شود. انجام چنین کاری مزایای بسیاری در پی خواهد داشت، به خصوص زمانی که قرار است ارتباطات جدیدی را با بازار هدف برقرار کنید. در ارتباط با ارائه منحصر به فرد و بینش محصول محور وب سایت های زیادی هستند که می توانند الگویی مناسب باشند و ایده های خلاقانه ای را پیشنهاد می دهند که ذهن مشتریان را به وجد می آورد. از این ایده ها استفاده کنید.

این دسته  از وب سایت ها در عین حال که اطلاعات  محصولات شان را به طور غیرمستقیم در اختیار خوانندگان شان قرار می دهند، محتوای مطالب شان فعال و هدفمند است، به طوری که به مشتریان کمک می کنند تا تصمیمی آگاهانه اتخاذ کنند و این تصمیم آگاهانه در نهایت منجر به خریدی رضایتمند و به معنای پیدا کردن مشتری های وفادار برای کسب وکارتان است. البته در این میان دستیابی به قدم بعدی کمی دشوارتر به نظر می رسد، زیرا باید وب سایت تان اجزایی صحیح و معتبر در میان صنایع دیگر و محصولات شان داشته باشد.

در این مرحله نه تنها باید در محتوای وب سایت تان از دانش و آگاهی خودتان استفاده کنید، بلکه باید متخصصان این صنعت را نیز به وب سایت تان دعوت کنید و از نظرات و بینش منحصر به فردشان بهره مند شوید. انجام چنین کاری به اعتبار برندتان می افزاید، در واقع پلتفرمی را گسترش می دهید که مشتریان اطمینانی محسوس نسبت به آن پیدا کرده اند.

با به خاطر سپردن این نکات در ذهن، می توانید امیدوارانه وب سایت تان را هم به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط و هم ابزاری برای فروش گسترش دهید، به طوری که به پایگاه بزرگ مشتریان تان تبدیل شود و از این طریق می توانید نیاز کسب وکارتان را در زمینه تبلیغات به خوبی تامین کرده و برندتان را گسترش داده و فروش تان را افزایش دهید.


بستن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نتایج نهایی لیگ بازی های فکری

مطالب محبوب (پربازدید) بخش مدیران

چطور‌ روحیه کاری ‌را بالا ببریم؟

IMAGE

دوشنبه, 26 اسفند 1392 چطور‌ روحیه کاری ‌را بالا ببریم؟   در راستای توجه به رعایت اصول بهداشت روانی در محیط کار یکی از وظایف خطیر مدیران، فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم و کافی جهت بالا بردن روحیه شغلی...


ادامه مطلب...

چطور بازدهی کارمندان را افزایش دهیم؟

IMAGE

دوشنبه, 26 اسفند 1392 چطور بازدهی کارمندان را افزایش دهیم؟   مدیر موفق چگونه می‌تواند بازدهی کارمندان را افزایش دهد؟مدیرانی که در جهت شکوفاشدن استعدادها و توانایی‌ها و خلاقیت کارمندان می‌کوشند در...


ادامه مطلب...

راهکارهایی برای گسترش رابطه های کاری / ارتباطات، ابزاری نیرومند در دنیای کسب و کار

IMAGE

سه شنبه, 23 آذر 1395  راهکارهایی برای گسترش رابطه های کاری / ارتباطات، ابزاری نیرومند در دنیای کسب و کار برقراری ارتباطات در دنیای امروز بسیار حائز اهمیت است، حتی اگر به این اندازه هم مهم نباشد در کسب...


ادامه مطلب...

اثرات مخرب مدیریت ذره بینی

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395       اثرات مخرب مدیریت ذره بینی / کسب و کارتان را با مدیریت تاثیرگذار اداره کنید. در حالی که برخی از مدیران قصد و نیت بسیار خوبی در قلب شان دارند،  اما در مدیریت کار روزانه...


ادامه مطلب...

چگونه خاطر خریداران را جمع کنیم؟

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395   چگونه خاطر خریداران را جمع کنیم؟یک مثل اسکاتلندی می گوید؛ «اگر قرار است یک شکارچی ماهر باشی، قبل از هرچیز تفنگت را پر می کنی.» آماده کردن مقدمات، نه تنها در شکار، بلکه در هر پروژه...


ادامه مطلب...

بهره وری و انگیزه دو گام اصلی برای ماراتن موفقیت

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395 بهره وری و انگیزه دو گام اصلی برای ماراتن موفقیت افزایش بهره وری نیروی انسانی از مواردی است که از دید مدیران سازمان حائز اهمیت زیادی است. اما کمتر به این موضوع پرداخته می شود که...


ادامه مطلب...

مدیران چه فرقی با رهبران دارند؟

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395  مدیران چه فرقی با رهبران دارند؟دیگر وقت آن رسیده که به عنوان یک مدیر بپذیرید، همیشه این شما نیستید که درست می گویید. این رویکرد «یا کاری که می گویم را انجام می دهی یا خداحافظ» هیچ...


ادامه مطلب...

پیاز نباشید پرتغال باشید.

IMAGE

سه شنبه, 30 آذر 1395   در میان فهرست 500 شرکت برتر مجله فورچون مدیران فراوانی وجود دارند که از نظر ظاهری شکل و شمایلی شبیه مردم دیگر دارند با این فرق که نمایانگر بهترین نسل از مدیران دوران خود هستند.


ادامه مطلب...

چگونه احساسات باعث نابودی یک مدیرعامل می شود؟

IMAGE

چهارشنبه, 08 دی 1395   مدیرعامل ها عموما به سال ها زمان نیاز دارند تا بتوانند برای کار موردنظر خود آماده شوند. اکثر این مدیرعامل ها وقتی به میانه دوران مدیریتی خود نزدیک می شوند، یاد می گیرند که رهبر...


ادامه مطلب...

رهبری در سازمان / سازمان بدون رئیس اما با تعداد زیادی رهبر

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395 رهبری در سازمان / سازمان بدون رئیس اما با تعداد زیادی رهبردر سفری به آلمان و پس از یک نشست علمی با مدیری آشنا شدم، وی از من دعوت کرد تا یک روز در مجموعه شان میزبان من باشد. خیلی غریب...


ادامه مطلب...

چگونه به بهترین نحو از زبان بدن تان استفاده کنید؟

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395 چگونه به بهترین نحو از زبان بدن تان استفاده کنید؟   استفاده از زبان یکی از راه های موفقیت در کار است. زبان اعضای مختلف بدن همچون چشم یا دست ها می تواند تاثیر        مثبتی در...


ادامه مطلب...

سازمان های کوچک (از ایجاد شغل تا خلق برند)

IMAGE

چهارشنبه, 08 دی 1395 در کشورمان ایران بسیاری از کسب و کارهای بزرگ از کلمه برند فراری هستند، برند را به مانند غولی تصور می کنند که دسترسی به آن برای شان غیر ممکن است. وقتی شرکت های بزرگ این گونه فکر می کنند...


ادامه مطلب...

روش هایی برای افزایش قدرت شخصی در محل کار / مدیریت کاریزماتیک

IMAGE

سه شنبه, 23 آذر 1395 آیا برایتان مهم است که در محل کار همه شما را دوست داشته باشند و به شما احترام بگذارند؟ طبیعتا پاسخ این سوال آری است. «نفوذ مرجع» یا «قدرت شخصی» هیچ ارتباطی به پست و مقام سازمانی ندارد...


ادامه مطلب...

10 ویژگی مدیران بزرگ آینده

سه شنبه, 07 دی 1395 در دنیای پرتلاطم آینده، مدیران اگر می‌خواهند بزرگ شوند، باید از مهارت‌ها و آگاهی‌های لازم در ارتباط با نحوه مدیریت کارکنان و چگونگی رویارویی با چالش‌ها و موانع برخوردار باشند و...


ادامه مطلب...

راهکارهایی که خرده فروشان را بزرگ می کند

IMAGE

شنبه, 20 آذر 1395 راهکارهایی که خرده فروشان را بزرگ می کند.یکی از آرمان های بزرگ برای هر فروشگاه بزرگ و کوچک، افزایش نرخ خدمات به مشتری است. این مسئله به شکل قابل توجهی بر سود این فروشگاه ها موثر است،...


ادامه مطلب...

حقایقی در مورد تفاوت های جنسیتی کارمندان در محل کار / کارمندان مریخی و ونوسی

IMAGE

سه شنبه, 14 دی 1395   مطالعات زیادی در مورد رفتار متفاوت زنان و مردان در محل کار وجود دارد. یافته ها نشان می دهد که مردان تمایل بیشتری به ریسک و تقاضا برای ارتقا دارند، در حالی که زنان بیشتر دوست دارند...


ادامه مطلب...

به دست آوردن سهم بازار از طریق حمله به رقبا

IMAGE

شنبه, 11 دی 1395 تجربه جان لگره، مدیرعامل شرکت تی‌موبایل در سال 2011 بعد از اینکه 10 سال مدیر شرکت گلوبال کراسینگ بودم، شرکت را فروختم و شغلم را رها کردم. این اولین بار بود که در زندگی بیکار می‌شدم. در...


ادامه مطلب...

آیا راه اندازی وب سایت واقعا به فروش کمک می کند

IMAGE

سه شنبه, 23 آذر 1395  آیا راه اندازی وب سایت واقعا به فروش کمک می کند / تبلیغ کسب وکارتان را در دست بگیرید. در دنیای دیجیتالی امروز، راه اندازی وب سایت راهی فوق العاده برای ارتقای برند به شمار می رود،...


ادامه مطلب...

دلایل عدم بهبود جلسات چیست؟

IMAGE

چهارشنبه, 08 دی 1395 همه می دانیم که برگزاری جلسه گاهی اوقات فقط هدر دادن زمان ارزشمند است. در این راه پیشنهادهای زیادی به شما می شود که بعضی از آنها را عملی کرده و بعضی را پشت گوش می اندازید. اما چرا باید...


ادامه مطلب...

چگونه از 5 اشتباه مدیریت پایداری دوری کنیم؟

IMAGE

سه شنبه, 07 دی 1395   امروزه، کارکنان حساسیت بیشتری به مسائل اجتماعی و زیست‌محیطی پیدا کرده‌اند و به همین دلیل است که استراتژی شرکت‌ها در حرکت به سمت پایداری باعث می‌شود میزان انگیزش آنها افزایش...


ادامه مطلب...

منو مکعب

کتاب های مکعب

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود به سایت

تصویر تصادفی

117.jpg